1. Nové vozidlá
  2. Už čoskoro
  3. Camry
Premyslené inovácie

Spoznajte novú Toyotu Camry

Energická v každom detaile

Toyota Camry nanovo definuje sedan; uhladený dizajn exteriéru a priestranná kabína oplývajú čistou eleganciou. Piata generácia hybridného pohonu od spoločnosti Toyota s vynikajúcim výkonom a nižšou spotrebou paliva navyše robí z jazdy v Camry dokonalý zážitok.

hybridnou technológiou
moderných vodičov
sofistikovanosť
digitálne technológie
Výkon novej generácie
Posun vpred s hybridným pohonom
Objavte radosť z jazdy v novej Toyote Camry vďaka pokročilému hybridnému pohonu, ktorý poskytuje prakticky okamžitú odozvu, svižné ovládanie a celkovo hladší pocit z riadenia. Zažite dynamické a lineárne zrýchlenie spolu so zníženou hlučnosťou, spotrebou paliva aj emisiami.

Jazda, ktorá vami pohne

Piata generácia hybridného pohonu poskytuje okamžité zrýchlenie, vyšší výkon a nižšiu spotrebu paliva pre plynulejšiu a tichšiu jazdu. Riadenie novej Camry sa mení na číre potešenie.

Výkon novej úrovne

Vychutnajte si vyšší výkon a úsporu paliva, nižšie emisie a citlivé brzdy, ktoré vám umožnia s istotou ovládať rýchlosť jazdy.

Štýl v pohybe
Jedinečná krása a energia
Predná maska inšpirovaná žralokom kladivohlavým a elegantná nízka karoséria prispievajú k dynamickému vzhľadu modelu Camry, zatiaľ čo nádherne tvarovaný exteriér spája športový charakter so sofistikovanosťou. Dizajn dopĺňajú nové štíhle a ostro lomené svetlomety, ktoré dodávajú celkovej siluete jedinečný moderný nádych a vytvárajú dojem vozidla, s ktorým je radosť jazdiť.

Dynamický dizajn exteriéru

Charakteristické línie modelu Camry, ktoré prekypujú energiou, a znížená zadná časť strechy definujú štíhly tvar karosérie a vytvárajú sebavedomý dojem.

Kultivovaný prejav

Exteriér s elegantným dizajnom a sofistikovanejšou siluetou sa vyznačuje predĺženými prednými a zadnými prevismi a funkčnými otvormi pre prúdenie vzduchu.

Moderný vnútorný priestor
Sofistikovanosť navrhnutá s dôrazom na vaše pohodlie
V prepracovanom interiéri modelu Camry sa praktický dizajn spája so špičkovým štýlom, čo prispieva k uvoľnenej atmosfére v otvorenom priestore kabíny. Zvolené čalúnenie, materiály a povrchy harmonicky ladia, zatiaľ čo najmodernejšie bezpečnostné technológie sú zakomponované do dizajnu, aby pomáhali pri každej jazde.

Elegantný interiér vybavený prémiovými funkciami

Vnútorný dizajn žiari špičkovým remeselným spracovaním, počnúc luxusným prístrojovým panelom až po štýlový multimediálny displej.

Pohodlná a priestranná kabína

Veľkorysý objem batožinového priestoru poskytuje dostatok miesta pre vaše praktické potreby, zatiaľ čo luxusné čalúnenie sedadiel prispieva k vyššiemu pohodliu.

Intuitívne technológie
Inteligentný spôsob jazdy
Multimediálny systém Toyota Smart Connect bol navrhnutý s cieľom zabezpečiť čo najplynulejšiu jazdu. Využívajte online cloudovú navigáciu vo vozidle s balíkom Explore a ovládajte uzamykanie vozidla či klimatizáciu z pohodlia domova cez mobilnú aplikáciu MyToyota vďaka balíku Remote.

Nájdite všetko, čo potrebujete, na jednom mieste

Prispôsobte si rozloženie 12,3" plne digitálneho prístrojového štítu, ktorý zobrazuje dôležité informácie na jednom mieste.

Objavte najnovší multimediálny systém značky Toyota

12,3" displej ponúka funkcie Apple CarPlay a Android Auto, cloudovú navigáciu s informáciami o dianí na cestách v reálnom čase, hlasové ovládanie, digitálny kľúč a služby ovládania na diaľku cez aplikáciu MyToyota.

Newsletter
Buďte prvý, kto sa dozvie o novinkách
Dynamický profil a priestranný interiér modelu Camry prekypujú energiou a robia z každodennej jazdy skutočný zážitok. Ste pripravený vyraziť na cestu? Zaregistrujte sa tu a získajte najnovšie informácie.