1. Nové vozidlá
 2. Prehľad

GR Yaris Dynamic

3-dv.

GR Yaris - Dynamic - 3-dv.
Už od
36 990 €
 • Bezrámové dvere
 • Strecha z CFRP (polymér vystužený karbónovými vláknami) s ochranným filmom
pohon 4x4
1.6 Turbo 261 k
230 km/h
4 s.
GR Yaris - Dynamic - 3-dv.
Biela - platinová (089)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

 • Dizajn

  Nízky a široký postoj

  Kvôli optimalizácii aerodynamických vlastností a zlepšeniu stability a ovládateľnosti má GR Yaris nižšiu a širšiu konštrukciu, ktorú zdokonaľujú oku lahodiace 18" zliatinové disky kolies s 10 lúčmi.

 • Zavesenie kolies v štýle rally

  Nová konfigurácia vzpier MacPherson a dvojitého lichobežníkového zavesenia kolies, vyladená tímom TOYOTA GAZOO Racing World Rally Team, zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu aj na najnáročnejších povrchoch.

 • Výkonná spojka

  Systém GR-FOUR 4WD, ktorý bol opakovane testovaný a zdokonaľovaný vodičmi WRC, je vybavený medzinápravovou spojkou s okamžitou odozvou, ktorá dávkuje krútiaci moment medzi prednú a zadnú nápravu. To poskytuje lepšiu odozvu a stabilitu v zákrutách, a to aj v tých najostrejších.

 • Bezpečnosť zodpovedajúca výkonu

  GR Yaris vďaka najnovším technológiám Toyota Safety Sense, vrátane predkolízneho bezpečnostného systému s asistentom núdzového riadenia, predvída potenciálne riziká a pomáha predchádzať nehodám alebo zmierňovať ich následky. V kombinácii s vynikajúcou trakciou a stabilitou systému GR-FOUR 4WD poskytuje vozidlo bezpečnosť zodpovedajúcu jeho výkonu.

Celá obrazovka Zbaliť