1. Nové vozidlá
 2. Prehľad

Camry Prestige

4-dv.

Podmanivá v každom smere.
Camry - Prestige - 4-dv.
Už od
42 200 €
 • 9" displej multimediálneho systému
 • Toyota Touch® 2 s navigáciou Go
 • 18" tmavosivé brúsené zliatinové disky kolies (15 lúčov)
4X2
2.5 Hybrid 218 k
218 k
Camry - Prestige - 4-dv.
Modrá – tmavá

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

 • Dizajn

  Bezprostredne očarujúci, sebavedomý sedan

  Z elegantného modelu Camry Hybrid, ktorý spája eleganciu prvotriedneho sedanu s dynamickým vzhľadom, vyžaruje na ceste impozantný charakter. Predná maska bola prepracovaná a vďaka novému dizajnu hornej aj dolnej mriežky je maximálne pôsobivá. Lišty v spodnej časti mriežky prechádzajú ďalej dozadu do bočných strán, vďaka čomu pôsobí vozidlo širšie a dynamickejšie.

 • Jazda do budúcnosti s optimálnou efektivitou

  Camry Hybrid ponúka čistejšiu jazdu bez ústupkov vo výkone alebo štýle. Posaďte sa za volant novej triedy hybridov, ktoré majú poriadnu silu. O pohon sa stará tichý 2,5-litrový benzínový hybrid bez nutnosti nabíjania s dostatočným krútiacim momentom pri nízkych otáčkach, fenomenálnym výkonom vo vyšších otáčkach, lepšou dynamikou a bezproblémovým zrýchlením.

 • Inteligentné funkcie pre skvelú jazdu

  Vďaka množstvu inovatívnych prvkov predstavuje Camry Hybrid úžasný sedan. Bezproblémovo integrované technológie zdokonaľujú každú jazdu a zakaždým prinášajú intuitívny zážitok z jazdy. Kabína modelu Camry Hybrid je fantasticky zvukovo izolovaná, takže si môžete vychutnať dokonalý a čistý priestorový zvuk.

 • Technológie, vďaka ktorým ste v bezpečí

  Život môže byť nepredvídateľný. S modelom Camry Hybrid však budete vždy pripravení na cestu vpred. Toyota Safety Sense, kompletná súprava revolučných asistenčných technológií pre vodiča, podporuje prehľad o aktuálnom dianí, je súčasťou štandardnej výbavy a ochraňuje vás aj všetkých vašich pasažierov.

Celá obrazovka Zbaliť