1. Nové vozidlá
  2. Yaris Cross
  3. Prvky výbavy
23 490 €

Ikona s ikonickou výbavou

Integrácia smartfónov

Jednoduchá integrácia smartfónov

Zažite bezproblémovú integráciu smartfónov, nabitú funkciami, ktoré vám pomôžu zostať o krok vpred. Sledujte, ako sa váš digitálny svet prelína so svetom šoférovania, od okamžitého bezdrôtového pripojenia až po kompatibilitu s Apple CarPlay a Android Auto™.

Klimatizácia

Osviežujúca jazda

Cíťte sa príjemne vďaka automatickej klimatizácii, ktorá reguluje teplotu v kabíne, kým sa vy sústredíte na cestu pred vami.

Parkovacia kamera

Pozrite sa na svet z inej perspektívy

Zadná parkovacia kamera poskytuje ostrý obraz, ktorý vám pomôže pri parkovaní cúvať s ľahkosťou. Zachyťte všetko, čo potrebujete vidieť v spätnom pohľade a vyhnite sa možným kolíziám.

Udržiavanie v jazdnom pruhu

Nevyjdite za čiaru

Zachovajte si ideálnu stopu s asistentom udržiavania vozidla v jazdnom pruhu, inovatívnou technológiou, ktorá zisťuje polohu vášho vozidla vo vzťahu k cestnému značeniu. Systém poskytuje lepší prehľad o vašom okolí, aby bola vaša jazda čo najbezpečnejšia.

Automatické diaľkové svetlá

Prirodzene jasné svetlá

Automatické diaľkové svetlá vám počas nočných jázd poskytujú lepšu viditeľnosť bez námahy. Keď vozidlo rozpozná protiidúce autá, automaticky prepne z diaľkových svetiel na stretávacie, čím zaisťuje bezpečnejšiu cestu pre vás a ostatných účastníkov cestnej premávky.

Adaptívny tempomat

Keď sa bezpečnosť spája so štýlom

Dodržiavajte bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami pomocou inteligentného adaptívneho tempomatu. Vaše vozidlo dokáže spomaliť až do úplného zastavenia a opäť vás akcelerovať na cestovnú rýchlosť, keď je cesta voľná.

Predkolízny bezpečnostný systém

Navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť

Systém predchádzania kolíziám je navrhnutý na ochranu vás, vašich pasažierov aj ostatných účastníkov cestnej premávky, od rušných diaľnic až po preplnené mestá. Vďaka pokročilým bezpečnostným technológiám spravíte cesty lepším miestom pre všetkých.

Systém núdzového zastavenia vozidla

Ochrana toho, na čom záleží

Zabezpečte si pokoj na duši so systémom núdzového zastavenia vozidla. Ak nie sú z vodičovej strany zaznamenané žiadne vstupy do riadenia, môžete mať istotu, že táto reaktívna funkcia vás bezpečne zastaví a udrží vo vašom pruhu.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/sk/sk?path=highlights/5c933238-df10-41c5-b921-a2e4d25ef931 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota-bratislava.sk/nove-vozidla/novy-yaris-cross/prvky-vybavy","configure":"","specs":"https://www.toyota-bratislava.sk/nove-vozidla/novy-yaris-cross/specifikacia"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota-bratislava.sk/nove-vozidla/novy-yaris-cross/prvky-vybavy","configure":"","specs":"https://www.toyota-bratislava.sk/nove-vozidla/novy-yaris-cross/specifikacia"}}}}