1. Objavte Toyotu
 2. Start your impossible
 3. Videá
 4. DVERE

ŠPORTOVCI    VIDEÁ    MOBILITA

DVERE

Prekonávanie hraníc sa začína vierou v seba samého.

 • AJ KEĎ SA TO ZDÁ NEMOŽNÉ,

  POKRAČUJ

 • Jedna vec, ktorú máme všetci spoločnú aj s tými najlepšími športovcami na svete, je schopnosť vyraziť dvere nemožného. Stačí si len veriť. Oni verili, že dokážu dobyť šport. Vy môžete veriť, zmeníte svet prostredníctvom vedy, alebo jednoducho len zabehnete svoj prvý polmaratón až do konca. Nech si vyberiete čokoľvek, čo sa vám zdá nemožné, môžete to dosiahnuť. Chce to len odvahu urobiť ten prvý krok.  

Jeden krok. Nekonečné možnosti.

 • SNY O ZLATE

 • Otvorenie dverí k olympijskému zlatu sa začína snom.

  Nikto sa nerodí olympionikom. Janine Flocková sa rozhodla, že uskutoční to, čo je pre ňu nemožné. Predstavila si, že bude súťažiť za svoju krajinu a pred celým svetom, a potom nabrala odvahu urobiť ten prvý krok. Niekedy sa môže zdať, že najťažšou časťou celej cesty je začať. Ale keď raz naberieme odvahu, všetci dokážeme uskutočniť nemožné.

 • DOSTANE VÁS

  DO CIEĽA

  A NAVYŠE EKOLOGICKY. 

 • Mobilita, ktorá je vyrobená pre vás a pre Matku Zem.

   Spoločnosť Toyota Toyota verí, že prostredníctvom mobility otvára nové dvere do čistejšieho sveta. Preto sme navrhli vozidlo Mirai, elektrifikovaný autobus na palivové články Sora a model e-Palette, ktoré jazdia na vodíkový a elektrický pohon. Aby ste mohli pokračovať v ceste za tým, čo je pre vás nemožné, a pokojne pritom dýchať.